Lanksčios klinkerio plytelės Meldorfer Flachverblender

Originalios lanksčios klinkerio "Meldorfer Flachverblender" apdailos plytelės atrodo kaip klinkerio plytos, tačiau Meldorfer plytelės yra plonos (4- 6 mm), plokščios ir kartu itin tvirtos.

Kaip teisingai klijuoti Meldorfer plyteles: https://www.youtube.com/watch?v=kpIkjdhP5KQ

Rankų darbo kokybė - "Pagaminta Vokietijoje". Lankstus klinkeris Meldorfer gaminamas rankomis, todėl kiekviena plytelė yra unikalaus spalvos žaismo. Fasadai gaunasi iigaamžiški, tvirti, atsparūs aplinkos poveikiui.

Naudojant Meldorfer Flachverblender plyteles labai paprastai galima sukurti natūralų klinkerio vaizdą. Plytelės sveria  tik 5 - 6 kg/m2. Todėl jos gali būti klijuojamos kaip galutinė danga tiesiai ant armuotos izoliacinės plokštės - be papildomų tvirtinimų.

Standartiniai plytelių matmenys: 240x52 mm ir 240x71 mm;

Exklusiv (spalvos - Stockholm, Kopenhagen, Oslo) plytelių matmenys: 400x40 mm

Apie Meldorfer lanksčiasias plyteles: https://www.youtube.com/watch?v=WnJBw073usY

Techninė informacija:

Siekiant išvengti dėmėtumo, cementu surištus pagrindus (taip pat ir mineralines armavimo mases) gruntuoti „Putzgrund 610“. Kai kurios „Meldorfer“ programos spalvos susideda iš derančių atspalvių. Kad ant paviršiaus būtų gauta spalvų žaismė, atspalviai turi būti gerai sumaišyti. Todėl, norint išvengti vieno atspalvio sankaupos, nedengti plytelių tiesiai iš dėžės, nes jų atspalviai sudėti sluoksniais. Klojamas paviršius tolygiai padalijamas aukščio žymekliais (svambalais). II formatas (DF plonas): apie 32 cm  = 5 eilės III formatas (NF normalus): apie 33 cm = 4 eilės Smiltainio tipo: individualiai Kartu reikia atsižvelgti į maždaug 12 mm pločio siūles. Išskirtinis tipas: OSLO, KOPENHAGEN, STOCKHOLM 300 mm = 6 eilės Kartu reikia atsižvelgti į maždaug 10 mm pločio siūles. Išskirtinis tipas: AMMAN 440 mm = 3 eilės Kartu reikia atsižvelgti į maždaug 12 mm pločio siūles. Jeigu reikia atkreipti dėmesį į fiksavimo linijas (pvz., langų ir durų sąramas, plytų briauną), tai paviršius pradedamas dalyti nuo jų. Reikia atsižvelgti į nedidelius dydžių netikslumus dalijant aukštį. Horizontalias apdailos plyteles geriausia klijuoti nuo viršaus į apačią; pradedant kloti nuo kampinių plytelių. „Meldorfer Ansatzmörtel 080“ užkrėsti juostomis tarp aukščio žymių ir horizontaliai braukyti „Meldorfer“ dantytąja mente (4x6 mm). Dengiant „Smiltainio” tipo plyteles, įvairius formatus ir atitinkamus pjaustinius galima derinti taisyklingai arba laisvai ir gauti harmoningai apipavidalintą paviršių. Geriausia tarpusavyje derinti tris  spalvas: pilką, geltoną ir raudoną. Kiekvieną apdailos plytelę, kad neatsirastų tuščių tarpų, į skiedinį įspausti  pajudinant. Skiedinio krėsti tik tiek, kiek  iškart galima pakloti plytelių. Reikia atkreipti dėmesį į tikslų ilgainių  ir trumpainių klojimo paskirstymą. Po to skiedinį 10 mm plokščiuoju teptuku tolygiai tepti siūlių srityje ir padengti apdailos plytelių šoninius paviršius. Klijuojamojo skiedinio ir apdailos plytelių susijungimo vieta turi būti labai sandari, kad po jomis nepatektų vanduo. Perteklinė medžiaga paliekama padžiūti. Po to skiedinio dalelės nuo paviršių nuvalomos šluotele ar šepečiu.

Naujas Meldorfer prekių katalogas https://www.original-meldorfer.com/fileadmin/meldorfer/media/Original_Meldorfer_EN.pdf 

 Spalvos:

Meldorfer_lankstus_klinkeris.png
lankscios_plyteles_Oslo.jpg
Oslo
lankstus_klinkeris_meldorfer_Kopenhagen.jpg
Kopenhagen
Antik.jpg
Antik
flachverblender_Mecklenburg.jpg
Mecklenburg
Juist.jpg
Juist
klinkeris_Hamburg.jpg
Hamburg
klinkeris_Westerwald.jpg
Westerwald
lankscios_plyteles_Brandenburg.jpg
Brandenburg
lankstus_klinkeris_Altweiss.jpg
Altweiss
meldorfer_Friesland.jpg
Friesland
mf_04_Dithmarschen.jpg
Dithmarschen
mf_09_Oldenburg.jpg
Oldenburg
mf_11_Rotbunt.jpg
Rotbunt
meldorfer-flachverblender-riemchen-helsinki.jpg
Helsinki
original-meldorfer-malmo.jpg
Malmo
Grįžti į kita kategoriją

Klinkerhaus.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su klinkerhaus.lt slapukų politika.

Sutinku