Privatumo politika

Privatumo politikos tikslai

Šia Privatumo politika reglamentuojamas UAB „Kilnkerhaus“ atliekamas klientų asmens duomenų tvarkymas, saugojimas ir kaupimas. Nurodomi galimi parduodamų prekių apribojimai ir kitos su įmonės veikla susijusios nuostatos.

 

Asmens duomenų kaupimas, saugojimas ir tvarkymas

 

Klientai, internetinėje svetainėje klinkerhaus.lt užpildę automatinę kontaktinę formą ar kokiu kitu būdu nurodę pardavėjui (UAB „Klinkerhaus“) savo asmens duomenis, sutinka, kad jų kaupimas, saugojimas ir tvarkymas bus atliekamas pagal šioje Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. UAB „Klinkerhaus“ įsipareigoja klientų asmens duomenų kaupimą, saugojimą ir tvarkymą atlikti pagal šias taisykles:

  • kaupti ir saugoti tik tuos klientų asmens duomenis, kurie yra reikalingi paslaugai suteikti, atsakyti į užklausą, pateikti pasiūlymą, išrašyti sąskaitą ir kt.;
  • klientų asmens duomenų neatskleisti tretiesiems asmenims, jų neviešinti, kaupti, saugoti ir tvarkyti tik laikantis įstatymų;
  • klientų asmens duomenų tvarkymą patikėti tik šiai funkcijai atlikti teisę ir reikiamą kompetenciją turintiems darbuotojams;
  • kaupti tik tiek klientų asmens duomenų, kiek reikalinga konkrečiai paslaugai suteikti;
  • saugoti klientų asmens duomenis tik tokį laiką, koks yra būtinas paslaugai suteikti.

 

Galimi apribojimai

 

UAB „Klinkerhaus“ nurodo, kad klientams, kurie atsisako vykdyti finansinius įsipareigojimus arba jų nevykdo laiku, prekių pardavimas gali būti nutrauktas arba sustabdytas.

 

Kitos nuostatos

 

Klientui atsisakius vykdyti finansinius įsipareigojimus arba taip įpareigota elgtis įstatymų, UAB „Klinkerhaus“ pasilieka teisę perduoti saugomus klientų asmens duomenis trečiosioms šalims. Visi ginčai tarp pardavėjo (UAB „Klinkerhaus“) ir klientų sprendžiami pagal įstatymus.

Kilus klausimams dėl šios Privatumo politikos nuostatų galite susisiekti UAB „Klinkerhaus“ internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais.

Klinkerhaus.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su klinkerhaus.lt slapukų politika.

Sutinku